Carson Elegant Living In One Bedroom

  • 71 m²
  • 1 sypialnia
  • 2 łazienki

Goście mogą zdecydować się na pobyt w apartamencie Carson Elegant Living In One Bedroom Dubaj o powierzchni 71 m² podczas wizyty dzielnicy Dubai Marina w Dubaju. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

W obiekcie jest 2 lazienki. Do dyspozycji Gości są także oddzielna toaleta.

Po długim dniu Goście mogą zrelaksować się w przy zewnętrznym basenie.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Ogród motyli w Dubaju leży w odległości 4 km, a Ogród kwiatowy Dubai Miracle Garden - 10 min drogi samochodem od apartamentu. Klub Golfowy Arabian Ranches znajduje się 4,1 km od tego apartamentu. Apartament Carson Elegant Living In One Bedroom jest usytuowany w ciągu około 40 min jazdy od stacji metra Stacja Business Bay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Carson Elegant Living In One Bedroom Dubaj
Sleek Studio In Damac Hills - Premium Living With Top-Class Amenities, Managed By Think Realty
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sleek Studio In Damac Hills - Premium Living With Top-Class Amenities, Managed By Think Realty

50 m od nieruchomości
Damac Golf Vita
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Damac Golf Vita

8.4
Bardzo dobry 20 opinii
190 m od nieruchomości
USD 115 USD 104
za noc
Premium Studio With Beautiful Golf Course View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Premium Studio With Beautiful Golf Course View

7.0
Dobry 2 opinie
537 m od nieruchomości
USD 61 USD 55
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubaj Al Maktoum International
    33 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    20 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogrzewany basen
    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiDUB-CAR-ASTS1
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Carson Elegant Living In One Bedroom akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Carson Elegant Living In One Bedroom nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Carson Elegant Living In One Bedroom jest kuchnia?
      W apartamencie Carson Elegant Living In One Bedroom goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.
    • Czy apartament Carson Elegant Living In One Bedroom oferuje późne zameldowanie i wymeldowanie?
      Tak, dla wygody Gości w apartamencie Carson Elegant Living In One Bedroommożna zorganizować późniejsze zameldowanie i wymeldowanie.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubaj Al Maktoum International
    33 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    20 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Carson Elegant Living In One Bedroom Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij